Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Monika XXX Seweryn Wozniak (2579 niezalogowanych)

()
Początkujacy
honda concerto
jak nie to musze pomyslec
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...a jak stworzy,to nagra na cd,i niesie.....niesie.....az doniesie-wsiada do auta i wkłada naturalnie cd do odtwarzacza....Leci muza,auto rusza.....i juz wtedy wiesz jakie to jest
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
honda concerto
jak nie to musze pomyslec

kolek Miras jezdzi BMW.......tą linie moje stare oko poznaje z daleka ....nie myle sie Miras co....??? ---Blondas kazał hahahahaha.....dory wieczór forumusy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak,BMW.... Bardzo Mądry Wybór......Bo Ma Wyjebane
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotruś Paan napisał:
kolek napisał:
honda concerto
jak nie to musze pomyslec

kolek Miras jezdzi BMW.......tą linie moje stare oko poznaje z daleka ....nie myle sie Miras co....??? ---Blondas kazał hahahahaha.....dory wieczór forumusy


A jak Blondas kazal to Zgadza sie Piotrus to jest BMW e90 Kolek kutwa no co ty teraz, myslalem ze dasz rade
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
Piotruś Paan napisał:
kolek napisał:
honda concerto
jak nie to musze pomyslec

kolek Miras jezdzi BMW.......tą linie moje stare oko poznaje z daleka ....nie myle sie Miras co....??? ---Blondas kazał hahahahaha.....dory wieczór forumusy


A jak Blondas kazal to Zgadza sie Piotrus to jest BMW e90 Kolek kutwa no co ty teraz, myslalem ze dasz rade


kolek wiedział raczej tylko sie czasem droczy ,,co nie kolek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb215 napisał:
s to jest BMW e90

Ja tam lubie swoje E38
Bo
Mam
Wyjebane
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ciekawe kiedy sie posypią gromy "entuzjastów" BMW
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pewnie !
zastanawialem sie tylko czy ma dresy adidas czy nike
bez urazy Panie Mirku taki zarcik
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
heheh To teraz juz wiesz dlaczego ci nie odpowiedzialem w innym temacie od razu a tutaj zagralem tak jak ty
Spoko Kolek jestesmy kwita heheh spoko no pech chcial ze mam inny gust jesli chodzi o ciuszki
Pozdro
Zgłoś wpis


Bliżej nas